نیک اندام
پنج شنبه, 28 دی 1396 12:00

طراحی لوگو و هویت بصری IROS motos

هویت بصری زیبا با الهام از زیبایی های طبیعت (مار)

کمپانی هیوندای که در سال ۱۹۶۷ پایه گذاری شده، از لحاظ سهم بازار، حجم تولید و عملکرد یکی از پیشتازان صنعت تولید خودرو می‌باشد.

المپیک زمستانی 2022، که به طور رسمی به عنوان بیست و چهارمین بازی های المپیک زمستانی و به طور عمومی به عنوان پکن 2022 شناخته می شود، یک رویداد چند ورزشی است که در تاریخ 4 تا 20 فوریه سال 2022 در پکن و شهرهای مجاور استان هبی در چین برگزار می شود.

اینستاگرام، که در سال 2010 راه اندازی شد به معرفی چندانی نیاز ندارد و علی رغم بیشتر شدن پست های حمایت شده تبلیغاتی به ویژه به خاطر رابط کاربری ساده و جدول زمانی بسیار بصری به بستر رسانه اجتماعی درجه اول بیشتر کاربران تبدیل شده است.

پنتون رنگ سال 2018 را بنفش انتخاب کرد که تداعی کننده احترام، زیبایی، شكوفایی، تفكر، رمزو راز، نجیبی، برتری، فراوانی، خلاقیت و... میباشد.

دوشنبه, 13 آذر 1396 13:59

یکصد برند برتر سال 2017

لیست100برند برتر و با ارزش سال 2017 از طرف سازمان مشاوره مدیریت اینتربرند اعلام گردید!

خطوط راه‌راه پاک شده‌اند، اما سادگی، جسارت، و صراحت را که کالایی کمیاب در تیم‌های فوتبال اروپایی هستند در یک جا جمع کردند!

افتخارما، طراحی صدها لوگوی بی نظیر، شایسته ی کار و کسب های متفاوت برای حضور قابل توجه در بازارهای داخلی و بین المللی شما است. متخصصین ما، تصور و دیدگاه شما را از طرحی که در ذهن دارید با تکنیکهای طراحی نوآورانه و هوشمندانه، حرفه ای و بی همتا ترکیب كرده و شما را در تمامی پروسه های مربوطه تا اتمام کار راهنمایی و همیاری خواهند كرد.

  • نام شركت : تیم قدرتمند فروش و مارکتینگ پرشین فامیلی
  • زمينه فعاليت : فروش محصولات در زمینه بهداشت و سلامت فردی (پوست و‌مو)
  • استراتژی کار: نداشتن هیچ گونه تبلیغات رایج ( بیلبورد،تلویزیون،ماهواره و ...) بخاطر مرغوبیت و‌کیفیت بالای محصول و تبلیغات بصورت شخص به شخص( c to c) و شو‌محصول گروهی انجام میشود
  • هدف شركت : ما یک سازمان فروش زیر مجوعه شرکت پنبه ریز و هلدینگ پلی مر بوشهر هستیم و هدفمون گسترش سازمان فروش و ایجاد اشتغال و ایجاد مهارتهای کسب درامد برای مردم عادی و پیشرفت صنعت کشورمون هست
  • وب سايت شركت : https://www.instagram.com/persianfamily2017/
صفحه1 از18