طراحی لوگو آكادمی گستره دانش

افتخارما، طراحی صدها لوگوی بی نظیر، شایسته ی کار و کسب های متفاوت برای حضور قابل توجه در بازارهای داخلی و بین المللی شما است. متخصصین ما، تصور و دیدگاه شما را از طرحی که در ذهن دارید با تکنیکهای طراحی نوآورانه و هوشمندانه، حرفه ای و بی همتا ترکیب كرده و شما را در تمامی پروسه های مربوطه تا اتمام کار راهنمایی و همیاری خواهند كرد.

  • نام شركت : آكادمی گستره دانش
  • زمينه فعاليت : شرکت گستره دانش با گرد هم آمدن تعدادی از مهندسین و متخصصین مورد تایید شرکتهای Cisco , Microsoft , CompTIA امریکا در بهار ۱۳۸۹ خورشیدی، به شماره ثبت ۳۸۸۹۹ در شهر مشهد تاسیس گردید. بالغ بر ۲۱۰۰۰ ساعت آموزش دوره های تخصصی IT در کارنامه کادر علمی گستره دانش می درخشد. و به جرأت میتوان گفت یکی از قویترین تیم های آموزشی شرق کشور را در اختیار علاقه مندان به ICT، شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی قرار داده است .
  • هدف شركت : با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه کادر تخصصی خود، مهم ترین هدف ما به حداقل رسانیدن نقاط ضعف و کاستی های موجود در سیستم آموزش دوره های تخصصی IT می باشد که اغلب به دلیل دید صرفا تجاری مالکان موسسات و شرکتهای فعال در این حوزه پدید آمده است. ازاین رو با بررسی دقیق فرآیند های مرتبط، راهکارهای مناسبی جهت رفع کمبودها ارائه می نماییم و در دستور کار خود قرار داده ایم. همچنین توان علمی و دانش بروز کارشناسان ما با توجه به آشنایی و تسلط به جدیدترین تکنولوژی ها و سرویس های دنیای ICT ارائه گر راهکارهای استاندارد و مناسب در خصوص نیازهای مشتریان در زمینه طراحی، پیکربندی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری،بستر های ارتباطی و طراحی وب سایت می باشد.
  • وب سايت شركت : http://gditac.com/