طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی تیپ کالا

افتخارما، طراحی صدها لوگوی بی نظیر، شایسته ی کار و کسب های متفاوت برای حضور قابل توجه در بازارهای داخلی و بین المللی شما است. متخصصین ما، تصور و دیدگاه شما را از طرحی که در ذهن دارید با تکنیکهای طراحی نوآورانه و هوشمندانه، حرفه ای و بی همتا ترکیب كرده و شما را در تمامی پروسه های مربوطه تا اتمام کار راهنمایی و همیاری خواهند كرد.

  • نام شركت : فروشگاه اینترنتی تیپ کالا
  • زمينه فعاليت : فروشگاه اینترنتی تیپ کالا در سال 1392 با هدف سهولت در خرید و اطلاع کامل و دقیق از جنس خریداری شده توسط مشتری و ارائه ی بهترین کیفیت ها و حذف واسطه ها با کمترین میزان هزینه و بر پایه ی مشتری مداری راه اندازی شده است. فروشگاه اینترنتی تیپ کالا، جزء اولین وب سایت های تخصصی پوشاک، مد و زیبایی در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را بدون بزرگنمایی و کاملا دقیق و واقعی ارائه می دهد.
  • هدف شركت : تمام تلاش گروه تخصصی تیپ کالا با هدف جلب رضایتمندی خریداران، ارائه ی خدماتی با کیفیت مطلوب و فراهم آوردن آرامش و اطمینان برای همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا تحویل محصول درب منزل خود می باشد. امید است در راهی که پیش گرفته ایم با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده شما مشتریان و خریداران محترم، موفق به ارائه ی بهترین خدمات به شما عزیزان باشیم
  • وب سايت شركت : www.tipkala.com