نام، لوگو و ظاهر جدید برای شرکت ساوت وسترن ریل‌وی South Western Railway

نام، لوگو و ظاهر جدید برای شرکت ساوت وسترن ریل‌وی South Western Railway

(. ساوت وسترن ریل‌وی (SWR) یک شرکت خدمات ریلی انگلیسی است که خدمات رفت و برگشت از ترمینال‌ سنترال لندن در وسترلوی لندن به جنوب غرب لندن را ارائه می‌دهد.

درمورد ساوت وسترن ریل‌وی

(تاسیس در سال ۲۰۱۷، پیش از آن با نام ساوت وسترن ترینز). ساوت وسترن ریل‌وی (SWR) یک شرکت خدمات ریلی انگلیسی است که تحت تملک فرست گروپ (۷۰ درصد) و ام‌تی‌آر کورپوریشن (۳۰ درصد) قرار دارد که ساوت وسترن فرنچایز را اداره می‌کند.

این شرکت خدمات رفت و برگشت از ترمینال‌ سنترال لندن در وسترلوی لندن به جنوب غرب لندن را ارائه می‌دهد. ،

این شرکت خدمات حومه‌ای‌ و منطقه‌ای در استان‌های سوری، همپشایر و دورست ارائه می‌دهد و در دوون، سامرست، برک‌شایر و ویلت‌شایر هم خدمات منطقه‌ای ارائه می‌کند.

شعبه‌ی فرعی این شرکت، با نام آیلند لاین، در جزیره‌ی وایت خدمات می‌دهد. SWR در مارس ۲۰۱۷ ساوت وسترن فرنچایز را برد و در ۲۰ آگوست ۲۰۱۷ جایگزین ساوت وسترن ترینز شد

منابع: ویکیپدیا/اخبار ساوت وسترن ریل‌وی

نظرات درخصوص لوگو:

لوگوی قدیمی ساوت وسترن زیادی شاد بود و بیش از آنکه به لوگوی یک شرکت قطار رفت و برگشتی در لندن شبیه باشد، به یک خط اتوبوس در یک شهر ساحلی شبیه بود. لوگوی قدیمی زیادی هم بی‌کیفیت بود و به دلیل فاصله‌ی کم بین حروف به هم ریخته به نظر می‌رسید.

لوگوی جدید هم از نظر اجرا و هم از نظر ارتباطش با محصول و خدماتی که ارائه می‌دهد بسیار بهتر است.

آیکون این لوگو یک طراحی پیکانی‌شکل مبهم است که می‌تواند به شکل ریل قطار دیده شود- هرچند من ترجیح می‌دهم که ریل قطارم موازی باشد، نه این‌که عمود بر هم-، اما بیشتر چیزی است که شبیه به حمل و نقل است.

فاصله‌ی بین حروف این آرم نوشتاری می‌توانست بیشتر باشد و به فونت مناسب و صنعتی انتخاب‌شده- Weissenhof Grotesk- اجازه می‌داد که نمایش بهتری داشته باشد.

نسخه‌ی خلاصه‌ی آن هم خیلی خوب است. ظاهر آن کمی خشک است، اما هیبت خوب و فرزی دارد (با وجود این، باید اعتراف کنم که ظاهر قدیمی تحت نام قدیمی هم به نوعی هیجان‌انگیز بود). به طور کلی، این بروزرسانی باعث شد که این شرکت مثل یک اپراتور قطار معقول به نظر بیاید و از آن‌جایی که این کار معرفی یک برند جدید و یک نام جدید است، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

بخش آموزش، پژوهش و گسترش فرهنگی برندینگ نیک اندام

لوگو (( یکی برای همیشه ! ))

آدرس وب سایت های تخصصی :

* وب سایت تخصصی برندینگ : www.nikandam.com

* وب سایت تخصصی طراحی لوگو: www.logo.ir

* وب سایت تخصصی خلق و طراحی شعار تبلیغاتی : www.slogan.ir