" لوگوی بودیکا " ||| خون به پا خواهد شد |||

" لوگوی بودیکا " ||| خون به پا خواهد شد |||

از سال 2011، بودیکا، راهبردهایی را برای ارائه راه حل هایی پیشرو به سهامداران فراهم کرده است.

بودیکا، نام ملکه جنگجو است، جمع کردن حق رای به عنوان ابزاری برای نظارت یکپارچه و روابط سرمایه گذاران به کار برده می شود.

بودیکا از خود اینچنین می گوید :

ما با همه تخصصی که داریم، پشتیبانی 24/ 7، ( 7 روز هفته و 24 ساعت در هر روز ) را ارائه می دهیم و در جهت بهینه سازی روابط و مشاوره درباره کدهای راهبردی شرکت فعالیت می کنیم.

ما برای تنظیم قوانین جدید و بهترین روش ها، و کمک به ارتقا استانداردها و افزایش ارزش همه سهامداران تلاش می کنیم.

اگرچه جمع کردن حق رای اغلب مربوط به وقایع اضطراری و موضوعات داغ است، اما آن را به مراتب فراتر از آن چیزی که هست و در اینجا و حالا مطرح می شود ، منجر به توسعه این موضوع می گردد.

تیم ما با درک عمیق خود از نظارت یکپارچه، با خطرات مواجه می شود و به بینشی دست پیدا کرده است تا بتواند کمک کند استراتژی های آینده شما پیاده سازی شود. »

طراحی شده در (لندن، انگلستان)

لینک های مربوطه: https://boudiccaproxy.com/

نقل قول مربوط :

نام بودیکا، از نام یک شخصیت تاریخی به نام ملکه بودیکا در ایسنی گرفته شده است.

در زبان بصری این نام برای یک نام تجاری در نظر گرفته شده است و این نام یعنی بودیکا در طراحی لوگو، حروف رمزی ، آیکون ارابه، وب سایت و تمامی ملزومات شرکت که در تایپوگرافی به صورت واضح و ساده و با پیچیدگی های زبان سلتیک طراحی شده است، بیانگر این نام می باشند.

در طراحی وب سایت بودیکا، از یک شیر قرمز شبیه به شیر خونین استفاده شده است.

این تصویر بصری قوی، نوعی به میدان جنگ رفتن شرکت ها و سهامداران آنها را نشان می دهد.

رنگ قرمز به شدت در عناصر مختلف لوگو و تصویر برند دیده می شود و این رنگ به عنوان یک علامت در تمام عناصر طراحی شبیه به یک نماد متمایز کننده به نظر می رسد و به مخاطب می گوید که بودیکا از اینکه جسور باشد نمی ترسد و به عنوان یک راهبرد کننده در صنعت حضور دارد. .

نظرات خاص در خصوص این لوگو:

لوگوی قدیمی بسیار شایسته و رسمی بود، این لوگو دارای یک پرچم مخفی در قسمت نشان/لوگو و علامت نسبتا عجیب و غریبی بود.

لوگوی جدید نیز مشخصه عجیب و غریب را دارد، اما از نظر ظاهری زیباتر و بیشتر شبیه به زیبایی قرون وسطایی است.

مونوگرام استفاده شده بسیار خودمانی و مناسب است و استفاده از شکل بیضی برای آن بهتر از مربع و دایره است.

طراحی حروف نوشته لوگو(لوگوتایپ)، ترکیب نرم و منعطفی دارد و ضخامت حروف با ضخامت و نازکی شکل در این لوگو متناسب بوده و تطابق دارد.

آیکون ارابه که جزوی از لوگوی بودیکا بود ،واقعا جالب ترین عنصر برای هویت دادن به این لوگو است اما متأسفانه مورد استفاده قرار نگرفته است .

آیکون ارابه بسیار زیبا بود. البته مخالف نماد قرمز خونین نیستم، مجموعه تلویزیونی مردگان متحرک و سریال تاج و تخت فیلم های جذاب و مورد علاقه من هستند که در آنها هم همین نمادهای خونین مورد استفاده قرار گرفته اند. اما زمانی که نام تجاری مطرح می شود، فکر می کنم حتی استفاده از پوشش خونین قرمز هم ایده آل نیست و بهتر است کمتر از پوشش خون استفاده بشود.

حتی اگر در یک دنیای بی رحم زندگی می کردم که در آن جمع کردن حق رای شدیدا مورد نیاز بود، از فروشندگان می خواستم کمی نجیبانه تر برخورد کنند.

اما شاید من خیلی خوب و نرم برخورد می کنم و چنین رفتاری در شرکت های بزرگ گلادیاتوری چیزی است که منجر به جلب نظر مشتریان بودیکا می شود.

من می توانم حتی با یک شیر قرمز خونین هم آرام باشم و شاید بتوانم به جای طرح های زرق و برق دار ،این پوشش لطیف شبیه به ساتن را بپذیرم که هیچ رابطه ای با تهاجم و خشونت ندارد ، اما به شیوه ای ظریف تر، نوعی هویت ظریف و جذاب خود را به نمایش می گذارد.

بخش آموزش، پژوهش و گسترش فرهنگی برندینگ نیک اندام

لوگو (( یکی برای همیشه ! ))

آدرس وب سایت های تخصصی :

* وب سایت تخصصی برندینگ : www.nikandam.com

* وب سایت تخصصی طراحی لوگو: www.logo.ir

* وب سایت تخصصی خلق و طراحی شعار تبلیغاتی : www.slogan.ir